Umowa o dzieło dla twórców filmowych + omówienie umowy

Rekomendowane dla osób pracujących w ramach umowy o dzieło (operatorzy, montażyści, twórcy wideo), freelancerów z branży audiowizualnej oraz kierowników produkcji i producentów. Szkolenia prowadzi radca prawny: Tomasz Gadomski.

Nie wiesz jaką umowę podpisać, co powinna zawierać i jak zadbać w niej o własny interes? To szkolenie jest dla Ciebie!
Po zakupie otrzymasz profesjonalny wzór umowy o dzieło, który w trakcie szkolenia omawia radca prawny: Tomasz Gadomski, związany od lat z branżą filmową

Nie szukaj wzorów umowy o dzieło na przypadkowych stronach internetowych!

Wykorzystaj dokument dedykowany twórcom filmowym, który otrzymasz wraz z omówieniem w formie szkolenia. Autorem naszego wzoru umowy oraz jego omówienia w szkoleniu jest Tomasz Gadomski – radca prawny związany z branżą audiowizualną od lat i specjalista od prawa autorskiego. Miej pewność, że podpisujesz właściwą umowę, która chroni Twój interes.

Dlaczego?

1.Pewność. Zawarcie umowy pozwala obu stronom wiedzieć czego mogą oczekiwać od współpracy i uniknąć niedomówień.

2.Przewidywalność. Brak umowy, lub jej nieprecyzyjność powodują, iż uaktywniają się przepisy ustaw, które nie zawsze są intuicyjne i zgodne z naszą wolą.

3.Profesjonalizm. Jeżeli występujesz z propozycją zawarcia umowy,  jesteś postrzegany_a profesjonalnie, jako osoba dbająca o swoje interesy.

Na jakie zapisy nie powinienneś_aś się godzić a jakie są wskazane? Wysłuchaj szkolenia i zyskaj podstawową wiedzę z zakresu prawa autorskiego.

89,00